Описание
Хладилник за автомобил WAECO DOMETIC THERMOELECTRIC TROPICOOL TCX 14 притежава енергиен клас А++. Позволява охлаждане до -30 С под температурата на околната среда. Захранване 12V. Изолиране на хранителните продукти от висококачествена полиуретанова пяна ISOFOAM.
Сертификация: TUV / GS.
Производител: WAECO DOMETIC
Гаранция: 24 месеца.
Арт. н.: WAE 9600013319
| Тип охлаждаща система | Термоелектрична |
| Серия | TropiCool |
| Модел | TCX 14 |
| Капацитет | 14.0 l |
| Външна височина | 328.0 mm |
| Вътрешна широчина | 450.0 mm |
| Вътрешна широчина | 450.0 mm |
| Дълбочина | 303.0 mm |
| Тегло | 5.0 kg |
| Волтаж | 12.0 V/ 24.0 V/ 230.0 V |
| Енергиен клас | A++ |
| Energy class | A++ |
| Характеристика | Охлаждане / Затопляне |
| Характеристика | chłodzenie /grzanie |
| Температурен диапазон | До 30°C под температурата на околния въздух |
| Начин на отваряне | Отгоре |
| Way of opening | od góry |
| Корпус | Елементи за хладилна чанта |
| Цвят | Сив / Тъмносив |
| Консумация на енергия | 46.0 W |
| Охлаждане / замразяване | До 30°C под температурата на околния въздух |
| Нагряване | 50°C – 65°C |
| Тегло | 7,35kg |















