Описание
Този върховен електрически охладител ви позволява да носите повече от храната и напитките, които обичате, където и да отидете. Неговият здрав дизайн е създаден за трудна употреба на открито. Насладете се на мощно и ефективно охлаждане с удобство благодарение на мобилно приложение, което поставя контрола на вашия Dometic CFX3 на една ръка разстояние. Отидете по-далеч, останете по-дълго и изживейте повече. Хладилник за автомобил WAECO DOMETIC COOLFREEZE CFX3 45 притежава енергиен клас А +. Позволява охлаждане до -30 С под температурата на околната среда. Захранване 12V / 230V. Изолиране на хранителните продукти от висококачествена полиуретанова пяна ISOFOAM с дебелина 51,50 мм. WAECO DOMETIC COOLFREEZE CFX3 45 е оборудван с компресор, който позволява поддържане на температура от -22°C до +10°C. Притежава защитна функция при намаляване на заряда на акумулатора, която изключва зареждането на автомобилния хладилник.
Сертификация: TUV / GS.
Производител: WAECO DOMETIC
Гаранция: 24 месеца.
Арт. н.: WAE 9600025326
| Тип охлаждаща система | Компресорна |
| Серия | CoolFreeze |
| Модел | CFX3 45 |
| Капацитет | 46.0 l |
| Външна височина | 476.0 mm |
| Вътрешна широчина | 694.0 mm |
| Вътрешна широчина | 694.0 mm |
| Дълбочина | 398.0 mm |
| Тегло | 18.7 kg |
| Волтаж | 12.0 V/ 24.0 V/ 230.0 V |
| Характеристика | Охлаждане / Замръзяване |
| Характеристика | chłodzenie /mrożenie |
| Начин на отваряне | Отгоре |
| Way of opening | od góry |
| Цвят | Черен / Сив |
| Охлаждане / замразяване | Между +10°C и -22°C |
| Баркод | 4015704280005 |
| Тегло | 22,64kg |


















