Описание
VARTA DYNAMIC AGM 95AH 850A R+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC AGM 95AH 850A R+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC AGM 95AH 850A R+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили |
| Капацитет | 95.0 Ah |
| Стартов ток | 850.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | START&STOP AGM ; Dynamic AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 353.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
| Гаранция | 36 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | Red Clarios |
| Тегло | 26.0 kg |
| Тип на кутията | B13 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | A5 |
| Баркод | 4016987167250 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |









