Описание
VARTA DYNAMIC SIL 110AH 920 R+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC SIL 110AH 920 R+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC SIL 110AH 920 R+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили |
| Капацитет | 110.0 Ah |
| Стартов ток | 920.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | Dynamic SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 393.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 25.0 kg |
| Тип на кутията | B13 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | I1 |
| Баркод | 4016987167465 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |











