Описание
VARTA PROMOTIVE SLI 143AH 950A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA PROMOTIVE SLI 143AH 950A L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA PROMOTIVE SLI 143AH 950A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника |
| Капацитет | 143.0 Ah |
| Стартов ток | 950.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | PROMOTIVE SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 514.0 mm |
| Широчина | 218.0 mm |
| Височина | 210.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 40.0 kg |
| Тип на кутията | B03 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | K4 |
| Баркод | 4016987166369 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |










