Описание
VARTA PROMOTIVE SLI 180AH 1000 L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA PROMOTIVE SLI 180AH 1000 L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA PROMOTIVE SLI 180AH 1000 L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Тежкотоварни автомобили |
| Капацитет | 180.0 Ah |
| Стартов ток | 1000.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | PROMOTIVE SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 513.0 mm |
| Широчина | 223.0 mm |
| Височина | 223.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 41.15 kg |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| Код на производителя | M18 |
| Баркод | 4016987166291 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |









