Описание
VARTA PROMOTIVE SLI 105AH 800A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA PROMOTIVE SLI 105AH 800A L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA PROMOTIVE SLI 105AH 800A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника |
| Капацитет | 105.0 Ah |
| Стартов ток | 800.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | PROMOTIVE SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 330.0 mm |
| Широчина | 172.0 mm |
| Височина | 238.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
| Тип на полюсите | С резба (външна) |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 24.6 kg |
| Тип на кутията | B01 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | H16 |
| Баркод | 4016987166529 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |










