Описание
Акумулаторите VARTA POWERSPORTS AGM имат широка гама от акумулатори, като са произведени да отговорят на изискванията заложени от производителите на съвременните мотоциклети и мотори. VARTA POWERSPORTS AGM 12V 7AH 120A L+ е специално проектиран да надхвърли всички изисквания на съвременните превозни средства. Акумулаторът VARTA POWERSPORTS AGM 12V 7AH 120A L+ отговаря на изискванията за първоначално вграждане, като е траен източник на електроенергия за превозното средство. VARTA POWERSPORTS AGM 12V 7AH 120A L+ е необслужваем, като осигурява висока начална мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Снегомобили ; ATV – та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 7.0 Ah |
| Стартов ток | 120.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, с опаковка електролит |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | POWERSPORTS AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 150.0 mm |
| Широчина | 66.0 mm |
| Височина | 94.0 mm |
| Гаранция | 6 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тегло | 2.58 kg |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| С добавен електролит | Да |
| Номинално напрежение | 12.0 V |







