Описание
VARTA POWERSPORTS AGM 12V 14AH 210A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните мотоциклети. Акумулаторът VARTA POWERSPORTS AGM 12V 14AH 210A L+ е първоначално вграждане на редица мотоциклети. VARTA POWERSPORTS AGM 12V 14AH 210A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Снегомобили ; ATV – та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 14.0 Ah |
| Стартов ток | 210.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, с опаковка електролит |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | POWERSPORTS AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 150.0 mm |
| Широчина | 87.0 mm |
| Височина | 161.0 mm |
| Гаранция | 6 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тегло | 5.3 kg |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| С добавен електролит | Да |
| Номинално напрежение | 12.0 V |









