Описание
VARTA DYNAMIC AGM 45AH 370A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC AGM 45AH 370A L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC AGM 45AH 370A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 45.0 Ah |
| Стартов ток | 370.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | Dynamic AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 236.0 mm |
| Широчина | 126.0 mm |
| Височина | 224.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | Двоен терминал (японски автомобили) |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 13.1 kg |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| Номинално напрежение | 12.0 V |









