Описание
VARTA DYNAMIC EFB 85AH 800A R+ ASIA е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. VARTA DYNAMIC EFB 85AH 800A R+ ASIA е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC EFB 85AH 800A R+ ASIA е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили |
| Капацитет | 85.0 Ah |
| Стартов ток | 800.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / EFB (за старт-стоп системи) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | START&STOP EFB ; Dynamic EFB |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 306.0 mm |
| Широчина | 173.0 mm |
| Височина | 219.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 21.3 kg |
| Тип на кутията | B01 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | N85 |
| Баркод | 4016987167298 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Превозни средства със Start/Stop система | Да |
| Тегло | 21,90kg |









