Описание
VARTA DYNAMIC SLI ASIA 40AH 330A R+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC SLI ASIA 40AH 330A R+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC SLI ASIA 40AH 330A R+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 40.0 Ah |
| Стартов ток | 330.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | DYNAMIC SLI |
| Дължина | 187.0 mm |
| Широчина | 127.0 mm |
| Височина | 227.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | Двоен терминал (японски автомобили) |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| Тегло | 9.83 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Код на производителя | 540126033 |
| Баркод | 4016987167489 |
| Тегло | 9,83kg |









