Описание
VARTA DYNAMIC SLI 70AH 630A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC SLI 70AH 630A L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC SLI 70AH 630A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70.0 Ah |
| Стартов ток | 630.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | DYNAMIC SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 261.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 220.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B01 – борд 10.5 mm |
| Тегло | 16.8 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Код на производителя | 570413063 |
| Баркод | 4016987167632 |
| Тегло | 16,30kg |









