Описание
VARTA DYNAMIC SLI 60AH 540A R+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. VARTA DYNAMIC SLI 60AH 540A R+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC SLI 60AH 540A R+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 60.0 Ah |
| Стартов ток | 540.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | DYNAMIC SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 232.0 mm |
| Широчина | 173.0 mm |
| Височина | 225.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B00 – без борд |
| Тегло | 15.8 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Код на производителя | 560410054 |
| Баркод | 4016987167601 |
| Тегло | 14,20kg |










