Описание
VARTA DYNAMIC SLI 45AH 400A L+ е специално създаден не само да задоволи, но и да надхвърли високите изисквания на съвременните автомобили. Акумулаторът VARTA DYNAMIC SLI 45AH 400A L+ е първоначално вграждане на редица автомобили. VARTA DYNAMIC SLI 45AH 400A L+ е напълно необслужваем, осигурявайки висока стартова мощност и безпроблемна работа.
| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили |
| Капацитет | 45.0 Ah |
| Стартов ток | 400.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | Dynamic SLI |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 207.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Вид гаранционна карта | White Clarios |
| Тегло | 11.6 kg |
| Тип на кутията | B13 – борд 10.5 mm |
| Код на производителя | B20 |
| Баркод | 4016987167755 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |












