Описание
Valeo 632206 е високотехнологичен ултразвуков сензор за паркиране от световния лидер в автомобилното оборудване. Този датчик е проектиран за прецизно засичане на препятствия и е идеалното решение за подмяна на оригинални компоненти или надграждане на системи за подпомагане на паркирането.
Естетика и функционалност без компромиси!
Основното предимство на Valeo 632206 е неговият фабричен сребрист цвят (Silver). Това го прави перфектен за монтаж на автомобили със светли или метализирани брони, като спестява време и разходи за допълнително боядисване, като същевременно запазва оригиналния вид на превозното средство.
Основни предимства:
* OEM качество: Произведен според най-строгите стандарти за първоначално вграждане, гарантиращи дълготрайност и устойчивост.
* Интелигентно засичане: Усъвършенстваната ултразвукова технология минимизира фалшивите тревоги и осигурява точно разстояние до обектите, дори при дъжд или сняг.
* Широк ъгъл на сканиране: Покрива „мъртвите зони“ около бронята, засичайки бордюри, стълбове и пешеходци.
* Plug & Play съвместимост: Стандартен конектор, който позволява бърза и лесна подмяна без нужда от преправяне на инсталацията (при съвместими системи).
Датчикът Valeo 632206 е напълно съвместим с популярните системи на Valeo от серията Beep & Park, както и като директен заместител за оригинално вградени сензори в:
* Европейски автомобили: Peugeot, Citroen, Renault, Fiat, VW Group.
* Азиатски марки: Toyota, Nissan, Hyundai/Kia (изисква се проверка на ОЕ номера).
* Специфични приложения: Подходящ за предна и задна броня.
> Важна информация: Сребристият завършек на този модел е устойчив на надраскване и химикали (препарати за безконтактно миене), което гарантира, че сензорът ще изглежда като нов дълго време.
Защо да се доверите на Valeo?
Valeo е пионер в технологиите за паркиране. Избирайки модел 632206, вие залагате на сензор, който е преминал през строги тестове за електромагнитна съвместимост, което предотвратява смущения от други електронни устройства в автомобила.
Паркирайте уверено и запазете стила на вашия автомобил. Поръчайте сребрист датчик Valeo 632206 още сега!
Технически характеристики:
| Позиция на монтаж | Отпред / Отзад |
| Тип | Датчик |
| За отвори с диаметър | 23.0 mm |
| Тегло | 0.03 kg |
| Количество | 1.0 бр. |
| Цвят | Черен / Металик |
| Съвместим с теглич | Да |
| Номинален волтаж | 12.0 V |
| Тип датчик | Елемент парктроник |
| Дължина на маркуч | 0.11 m |
| Fits (sensor models) | 632000 / 632001 / 632002 / 632003 / 632004 |
| Баркод | 3276426322065 |
| Тегло | 0,03kg |
Арт. н.: VAL632206











