Описание
Резервните лампи PHILIPS ULTINON PRO3100SL W5W 0.74W 12V 5000K предлагат модерна и интензивна светлина с цветна температура до 6000 Келвина. Тези резервни лампи са подходящи за всички конвенционални лампи W5W. В сравнение със стандартните лампи, тези LED модернизирани лампи използват до 80% по-малко енергия.
| Вид крушка | LED |
| Линия | Ultinon Pro3100 SL |
| Волтаж | 12.0 V |
| Номинална мощност | 0,74 W |
| Температура | 6000.0 К |
| Тип фасунга | W2,1X9,5D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2.0 бр. |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Опаковка | Блистер |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Качествено ниво | P – Заменяаема част, със съответствие с оригинално качество. |
| Тегло | 0,01kg |
Артикулен номер: 11961CU31B2








