Описание
LED фарове за дълги и къси светлини с plug & play система!
OSRAM LEDriving HL EASY H8/H11/H16 представляват лесно решение за надграждане на конвенционалните мотоциклетни фарове със студена бяла LED светлина – с цветна температура от 6000 K, те осигуряват стилен и модерен външен вид, както и превъзходна яркост. Оборудвани с най-новата LED технология и много компактен дизайн, тези лампи позволяват висока съвместимост и лесен монтаж за широка гама от модели автомобили. Лампите LEDriving HL EASY H8/H11/H16 са съвместими с 12V и AC/DC и предлагат дълъг експлоатационен живот.

Студена бяла цветова температура до 6000К!
По-добра видимост, благодарение на ефекта на дневната светлина!

Превъзходна яркост!
Повече светлина позволява да се вижда по-далеч и следователно да се реагира по-бързо с намалени отблясъци, благодарение на оптимизираното разпределение на светлината!

Ултракомпактен LED заместител на конвенционалните Н8/Н11 и Н16 крушки, като решение за цокъл!
Лесна инсталация с оптимизирана съвместимост!
Технически характеристики:
Технология – LED
| Вид крушка | LED |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12.0 V |
| Номинална мощност | 8,2 W |
| Температура | 6000.0 К |
| Тип фасунга | PGJ19 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2.0 бр. |
| Светлинен поток | 700.0 lm |
| Опаковка | Кутия |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Качествено ниво | P – Заменяаема част, със съответствие с оригинално качество. |
| Тегло | 0,10kg |
Артикулен номер: 64211DWESY-2HB










