Описание
Акумулаторът OPTIMA YELLOWTOP YT R 2.7 J 12V 38AH 460A R+ осигурява надеждна мощност при високи и ниски температури. Напълно необслужваем, акумулаторът OPTIMA YELLOWTOP YT R 2.7 J 12V 38AH 460A R+ има 15 пъти по-голяма издръжливост на вибрации. Технологията по която е създаден акумулаторът свежда до минимум риска от течове на киселина и преобръщане. Специално създаден за рибарски лодки и всякакъв вид плавателни съдове
| Приложение | Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Яхти ; Машини за почистване |
| Капацитет | 38.0 Ah |
| Стартов ток | 460.0 A |
| Производител | OPTIMA |
| Тип на батерията | Тягов (Deep cycle) / Стартов / С двойно предназначение (стартертов и тягов) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | YELLOW ; AGM Orbital |
| Вентилационен отвор | Горен вентилационен отвор |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 237.0 mm |
| Широчина | 129.0 mm |
| Височина | 127.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B01 – борд 10.5 mm |
| Тегло | 12.2 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Тегло | 12,40kg |










