Описание
Акумулаторът OPTIMA YELLOWTOP YT R 2.7 12V 38AH 460A L+ осигурява надеждна мощност при високи и ниски температури. Напълно необслужваем, акумулаторът OPTIMA YELLOWTOP YT R 2.7 12V 38AH 460A L+ има 15 пъти по-голяма издръжливост на вибрации. Технологията по която е създаден акумулаторът свежда до минимум риска от течове на киселина и преобръщане. Специално създаден за рибарски лодки и всякакъв вид плавателни съдове
| Приложение | Леки автомобили ; Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Лодки с електрически двигател ; Яхти ; Голф колички ; Машини за почистване ; Електро генератори |
| Капацитет | 38.0 Ah |
| Стартов ток | 460.0 A |
| Производител | OPTIMA |
| Тип на батерията | Допълнителен |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | YELLOW ; AGM Orbital |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 237.0 mm |
| Широчина | 129.0 mm |
| Височина | 227.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | Двоен терминал (японски автомобили) |
| Тип на кутията | B01 – борд 10.5 mm |
| Тегло | 11.6 kg |
| Бележки | Сферичен с AGM технология |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Код на производителя | 870176000 |
| Баркод | 4016987113608 |
| Тегло | 12,40kg |











