Описание
Акумулаторът EXIDE EXCELL 44AH 420A R+ е създаден по специалната технология 3DX, която притежава отлична електрическа производителност и осигурява дълъг живот на стартерната батерия. Напълно необслужваем, акумулаторът EXIDE EXCELL 44AH 420A R+ има висока устойчивост на вибрации и корозия. EXIDE EXCELL 44AH 420A R+ е произведен, за да отговори на високите изисквания, заложени от международните автомобилни производители.
| Предназначение | Леки автомобили и бусове |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 44.0 Ah |
| Стартов ток | 420.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | EXCELL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 207.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 175.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | EN |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тегло | 11.97 kg |
| Тип на кутията | B13 |
| Баркод | 3661024034609 |
| Номинално напрежение | 12.0 V |









