Описание
ENRG START&STOP EFB 70AH 650A R+ е създаден по технологията Ca-Ca, която предвижда добавянето на калциеви примеси в положителните и отрицателните електроди. Това е по-напреднала технология, която замества традиционната. Акумулаторът ENRG START&STOP EFB 70AH 650A R+ притежава висока устойчивост на режима на самозареждане, продължително изключване или съхранение в най-екстремните метереологични условия. Серията START&STOP EFB е създадена специално за най-новите автомобили оборидвани с технологията START&STOP.
| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили |
| Капацитет | 70.0 Ah |
| Стартов ток | 650.0 A |
| Производител | ENRG |
| Тип на батерията | Стартов / EFB (за старт-стоп системи) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | START&STOP EFB |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 278.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
| Гаранция | 36.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Червена |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B13 – борд 10.5 mm |
| Тегло | 19.77 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
| Код на производителя | 570500065 |
| Баркод | 5901655203998 |
| Тегло | 19,14kg |











