Описание
Хладилник за автомобил WAECO DOMETIC TROPICOOL TCX 35 притежава енергиен клас А ++. Свеж дизайн, меки на допир контроли и цифров дисплей – това са отличителните белези на серията Dometic TropiCool TCX. Нещо повече, популярните високотехнологични охладители осигуряват надеждно висока производителност с функции, включващи: интелигентна верига за пестене на енергия, индивидуално регулируема температура, ефективност на охлаждане до 27 °C под температурата на околната среда и, ако желаете, функция за нагряване постига температури от до +65 °C. Новите охладители TCX предотвратяват дълбоко разреждане, когато са свързани към батерия и имат защита срещу обратна полярност за DC и AC връзки.Позволява охлаждане до -30 С под температурата на околната среда. Захранване 12V / 24V / 230V. Изолиране на хранителните продукти от висококачествена полиуретанова пяна ISOFOAM. WAECO DOMETIC TROPICOOL TCX 35 е оборудван с компресор.
Сертификация: TUV / GS.
Производител: WAECO
Гаранция: 24 месеца.
Арт. н.: WAE 9600013321
| Тип охлаждаща система | Термоелектрична |
| Серия | TropiCool |
| Модел | TCX 35 |
| Капацитет | 33.0 l |
| Външна височина | 460.0 mm |
| Вътрешна широчина | 550.0 mm |
| Вътрешна широчина | 550.0 mm |
| Дълбочина | 376.0 mm |
| Тегло | 10.0 kg |
| Волтаж | 12.0 V/ 24.0 V/ 230.0 V |
| Енергиен клас | A++ |
| Energy class | A++ |
| Характеристика | Охлаждане / Затопляне |
| Характеристика | chłodzenie /grzanie |
| Температурен диапазон | До 30°C под температурата на околния въздух |
| Начин на отваряне | Отгоре |
| Way of opening | od góry |
| Корпус | Елементи за хладилна чанта |
| Цвят | Сив / Тъмносив |
| Консумация на енергия | 46.0 W |
| Охлаждане / замразяване | До 30°C под температурата на околния въздух |
| Нагряване | 50°C-65°C |
| Баркод | 4015704271461 |
| Тегло | 12,32kg |

















