Описание
Хладилник за автомобил WAECO DOMETIC THERMOELECTRIC COOLFUN MT35W притежава енергиен клас F. Позволява охлаждане до -18 С под температурата на околната среда и затопляне до 65°C. Захранване 12V / 230V. Изолиране на хранителните продукти от висококачествена полиуретанова пяна ISOFOAM.
Сертификация: TUV / GS.
Производител: WAECO DOMETIC
Гаранция: 24 месеца.
Арт. н.: WAE 9600024962
| Тип охлаждаща система | Термоелектрична |
| Модел | MT35W |
| Капацитет | 34.0 l |
| Външна височина | 46.0 mm |
| Вътрешна широчина | 37.6 mm |
| Вътрешна широчина | 37.6 mm |
| Дълбочина | 55.0 mm |
| Тегло | 8.8 kg |
| Волтаж | 12.0 V/ 230.0 V |
| Енергиен клас | F |
| Energy class | F |
| Характеристика | Охлаждане / Затопляне |
| Характеристика | chłodzenie /grzanie |
| Температурен диапазон | До 18°C под температурата на околния въздух |
| Начин на отваряне | Отгоре |
| Way of opening | od góry |
| Цвят | Син / Бял |
| Нагряване | <65°C |
| Тегло | 8,00kg |








